Co się stało z gorzno.com ?

Co się stało z gorzno.com ?


Czytasz archiwalną wersję wątku "Co się stało z gorzno.com ?" z forum www.forum.ebrodnica.pl/
Kuzyna
2009-01-09, 11:17
Obserwuję ten serwis od dłuższego czasu. Niejednokrotnie szukałam tam materiałów na temat tego co się dzieje w Górznie. Niestety od paru miesięcy niewiele się tam dzieje. Aktualności, serwisy (z UG z lipca ostatni) są tak jakby ich nie było. No chyba, że nic się w Górznie nie dzieje. Do tego nic nowego na stronie nie przybywa. Zero modernizacji, nowych działów.
Czy zabrakło już chęci do redagowania serwisu ?
Czy zabrakło może czasu ?
Czy może nie ma komu redagować ?
A może mieszkańcy Górzna nie potrzebują własnego serwisu ?
W to ostatnie nie chce mi się wierzyć, bo wielu z nich jest tutaj na forum i chętnie włącza się w dyskusje.
Co więc stało się z gorzno. com ?
I pytanie dodatkowe: co ze stroną www.sport.gorzno.com ? Ostatnia informacja jest o Trathlonie w 2007 roku !!!

Wojciech
2009-01-09, 13:15
Pytanie w pierwszej kolejności do Marka.
arctgx
2009-01-09, 16:56
Może i szkoda, ale z drugiej strony wolę kiedy naturalnie nic się nie dzieje niż kiedy dodawane są zapchajdziury w rodzaju balu przedszkolaka w każdej placówce, kolejnego zdjęcia klasowego, imprezy seniora czy tablic noworodków (a nie twierdzę zarazem, że każdy tego rodzaju materiał musi być z góry chłamem). Witryna internetowa ma tę przewagę nad papierową gazetą, że nie musi utrzymywać ciągłości wypuszczania.

Zawsze można stworzyć alternatywną stronę
Wojciech
2009-01-09, 17:11
Zawsze można stworzyć alternatywną stronę


Nie tak odczytuję post Kuzyny. Ja narazie przed Markiem moge powiedzieć, że witryna sport.gorzno.com jako osobna domena raczej zniknie. Zostanie wchłonięta przez gorzno.com
Co do reszty "zarzutów" czekam na wypowiedź Marka. Co nie znaczy, że opinii użytkowników gorzno.com sam nie chciałbym tez poznać. Znam z autopsji, ze często jest tak ze w pewnym momencie zapał spada. Ważne by się nie poddać i tworzyć dalej.

xyz
2009-01-09, 18:41
No to póki Marek się nie wypowiada to może ja się wtrącę bowiem też czasami mam udział w tworzeniu owego portalu.
Co to postu kuzyny to faktycznie masz rację że dosyć mało się tam ostatnio ukazuje.Trochę to może i nasza wina, ale jako wytłumaczenie powiem tyle że jedna z osób najczęściej przebywa w Toruniu, inna w Poznaniu a jeszcze inna za granicą.Więc jakby nie patrzeć i czasu brakuje i nie ma za bardzo możliwości na to by na bieżąco śledzić to co się w Górznie dzieje.
Inna sprawa, że co niektórzy nie czują potrzeby, aby o czymś tam co organizują było napisane na stronach portalu.Prosty przykład - wysłaliśmy e-mail do Domu Kultury z zapytaniem o tegoroczny finał - nikt się nie pofatygował odpisać.Na uroczystości związane z rocznicą nadania szkole imienia Edukacji Narodowej nikt nie pomyślał żeby zaprosić lokalny portal i tak dalej i tak dalej.Jakiekolwiek informacje z działalności Urzędu Gminy już dawno nie są przesyłane, podobnie jak biuletyn - który na gorzno.com miał się ukazywać w jako wersja internetowa.
Trochę ostatnio dyskutowaliśmy na temat żywotności portalu i przyjęliśmy pewne założenia jak to ma dalej wyglądać - no zobaczymy
Może faktycznie potrzebna jest jakaś świeża krew, na stałe będąca na miejscu tyle że to jest kwestia tego typu że jak się nie złapiesz za portfel i nie wyłożysz trochę hajsu (którego portal nie posiada) to trudno znaleźć kogoś kto by miał ochotę udzielać się społecznie
Marek
2009-01-10, 16:48
W pierwszej kolejności odpowiem na pytania w zadane w pierwszym poście.

Chęci do redagowania portalu nie zabrakło, co może się wydawać dziwne są one nadal i to coraz większe. Niestety tego samego nie mogę napisać o czasie, który jest głównym powodem obecnej sytuacji. Zarówno Tomek jak i ja ze względu na to co w życiu robimy nie przebywamy w Górznie, tym samym nie mamy dostępu do bieżących informacji z życia miasteczka. Pytanie o to czy portal jest potrzebny czy nie potrzebny pozostawiam bez odpowiedzi, ponieważ nie powinno być ono skierowane do mnie. Zresztą samo istnienie portalu przez tak długi czas powinno dać na nie odpowiedź. Faktycznie, największym problem z jakim redakcja ma teraz do czynienia jest brak osób chcących zająć się redagowaniem portalu, oczywiście szukamy osób mieszkających na stałe w Górznie, chcących społecznie przygotowywać materiały. Otwarcie zaznaczam, że odkąd portal pojawił się w internecie cała redakcja pracuje nad nim zupełnie za darmo. Tylko i wyłącznie hobbystycznie, realizując swoje pasje dziennikarskie, mając na wzgledzie przede wszystkim promocję własnego regionu
Strona sport.gorzno.com od stycznia 2008 roku po uzgodnieniach z organizatorem imprez sportowych zaczął wygasać, a wszystkie informacje dotyczące kolejnych edycji imprez pojawiały się na stronach portalu gorzno.com.

Kończąc powiem, że portal będzie nadal istniał, być może przyjmie zupełnie inną formułę ale na pewno nie zniknie z sieci.
[Gmina Górzno] Co Ci się podoba bądź nie podoba na plaży w G
[Gmina Górzno] Szukam dzialki z malym domkiem
STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU MIASTA I GMINY GÓRZNO
[Gmina Górzno] Będziemy mieli nową fontanne
  • noclegi w wilanowie
  • flon komentarze do dziennika budowy 20
  • wypadek z glogowa malopolskiego
  • cerkwie wroclawia
  • cenzura0A0909090A09090909zaklamanie i obluda
  • Archiwum wątków z grup dyskusyjnych • Index